محل تبلیغات شما
در هفته ی گذشته محمد میلانی فاندر جزوه ننویس در گروه فیدبک در تلگرام به سوالات پاسخ داد.
جزوه ننویس چیست؟
یک دستیار آموزشی با حداقل امکانات که در زمان یادگیری آن درس خاص مورد نیاز است را به ما می دهد. در ادامه قصد داریم با جزوه های بیشتر این راه را ادامه دهیم .
قصه ی شکل گیری:
از دبیرستان برنامه نویسی می کردم و در دانشگاه تصمیم گرفتم یک اپ بزارم کافه بازار که برای درس معادلات دیفرانسیل بود. البته باید بگم که رایگان بود که نصب فعال آن بسیار بالا بود. بعد تصمیم گرفتم اپ های بیشتری بسازم ولی کافه بازار خیلی سخت گیری کرد و من با چلش های زیادی مواجه شدم و در نهایت تصمیم گرفتم خودم مارکت بزنمو این شد که جزوه ننویس به عنوان کانال توزیع اپ های من شکل گرفت.
چرا اپلیکیشن؟
وقتی از اپ استفاده می کنیدیک محیط کاربری دارید. البته فاکتور مناسبی برای ما نیست ولی ما منبع در آمدمون تعداد تراکنش هاست نه تعداد نصب فعال . اما دلیل دوم این است که هر نوع محتوای دیگه می تونه باشه و این اپ فقط در اپ میتونست باشه.
رقبا ی ما کیستند؟
رقیب مستقیم نداریم ولی کسب و کار هایی داریم که هم پوشانی داشت با کار ما. مثل مکتب خونه، فرادرس ، اول مارکت و کافه بازار و یونش که کارشون مثل ما نبود و فرق داره.
ما یه بخشی داریم به اسم" برنامه ی بعدی جزوه ننویس رو سفارش بده" که زیاد استقبال نمیشه و بیشتر برای مذاکره با اساتید است.
ما از خیلی ها الهام گرفتیم اما لپ کلام ما با بقیه فرق داریم.
آیا بازخوردی گرفته اید از کسب و کارتون؟
اونایی که از دانشگاه خودم گرفتم ، خیلی شفاف نیست و یک جورایی همان تست مامان است و طرف توی رودروایسی می ماند و من منتظر بازخورد از کل کشورم.
مشکلات ui, ux:
در این باره خیلی انتقاد شد و من میپذیرم و در صدد مرتفع کردن آن هستم.اما uiساده است. چون این اپ ها وظیفشون ارائه حداقل امکانات درس خوندن است. اما در کل در حال پیشرفت هستیم.

در پست بعدی که هفته ی آینده پخش خواهد شد ، سوالات بیشتر را مستند می کنیم.

چگونه برای کنکور کارشناسی ارشد آماده شویم و تاثیر معدل در کنکور ارشد

چالش‌ها و راهکارهای پیش‌ روی دانشجویان در کسب علم

تدریس خصوصی، معلم خصوصی، چرا؟

اپ ,ی ,جزوه ,داریم ,های ,گرفتم ,جزوه ننویس ,تصمیم گرفتم ,و در ,و من ,هفته ی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

miaculous lady and cat Lauren's site stammislefor ارائه پیشنهاد برای ارزشیابی معلمان maglomoci flipculridep گروه معارف استان کردستان کن قدیم provinlyopa معرفی روحانیون اصلاح طلب